| LoquitaSeMutaInViataReala a întrebat:

Vreau sa'mi iau un mini note-book, insa nu stiu de care. ce-mi recomandati (spuneti'mi si de ce e bun)? merci. danteluta kiss

Răspuns Câştigător
| Adina45 a răspuns:

Buna sunt f bune firmele:Asus si packard bell

5 răspunsuri:
| tiger010 a răspuns:

Salut.

Iti recomand: http://www.pcgarage.ro/......ghz-black/

pentru ca:
+ poti sa joci games pe el, chiar si cele mai noi aparute (bineinteles, in low)
+ poti vedea filme full hd (1080p)
+ procesor dual-core
+ bluetooth
+ bateria tine pana la 5 ore

Ce ii naspa este faptul ca vine doar cu un singur gb ram :|, dar poti achizitiona asta: http://www.pcgarage.ro/......66mhz-cl7/

si ai 4 gb ram ddr3 :D

Bafta :)

| winter a răspuns:

Http://www.emag.ro/.......SFS0C.037
-autonomie mare
-pret foarte bun
-memorie ram mare care te ajuta sa poti baga chiar si un windows 7 ultimate
-hdd mare
-camera web

| LoOvE a răspuns:

Http://www.google.ro/......tp?/imgres

Pt ca pur si simplu poti sa scrii tot ce ai nevoie.Este foarte de ajutor ca sa zic asa :*

ai fost ingenioasa cu danteluta in loc de fundita =))

| LexHasAMasterPlan a răspuns:

Eu as zice un msi wind notebook. Eu am unul si mi se pare practic, mic si lucreaza foarte bine si are colturi rotunjite deci nu e incomod si are o tastatura destul de mare si ii poti instala orice windows prin stick usb.

| TFK a răspuns:

Acer,e foarte practic,are hardul suficient de mare pentru dimensiunile lui, usor de folosit, are camera web.