| kukuy a întrebat:

Vreau sa-mi iau un telefon cam de 4 milioane cu touchscreen sau fara da sa aiba memorie foarte buna funda mp3 radio si camera foto fundita

Răspuns Câştigător
| FuegoJr a răspuns:

Salut, poți încerca un Samsung S5230, eu l-am luat la abonament de 5 euro de la Vodafone, cu toate accesoriile, nou nouț la 350 de lei și este foarte bun, are mp3, radio, cameră de 3, 15 mp. Iar dacă vrei mai multă memorie poți încerca un Card de Memorie, începe de la 128mb și se termină pe la 16GB sau 32GB la telefoane. Acum diferă prețul cum a zis și Tofeni, depinde și de magazin. Cel mai bine, încearca pe www.telefonultau.eu. Aduc mereu telefoane noi, la prețuri destul de mici. Poți încerca acolo norocul, vezi poate gasești un telefon.

Baftăă! Și să-mi dai un mesaj când ți-ai luat tel. și să îmi zici de care.

3 răspunsuri:
| pufulete17 a răspuns:

Samsung s5230 http://www.telportal.ro/telefon-Samsung_S5230.htm
in legatura cu memoria pana la 4 mil iti iei un card de 2 gb si o husa si totul e ok.bafta:D

| cannabiss6 a răspuns:

Nu-ți recomand touch-screen-ul la telefoanele sub 100 RON.
Însă îți recomand Nokia X3, e super telefonul.

| Tofeni a răspuns:

Cel mai indicat e Nokia 5800 Expres Music ...acuma preturile sunt in functie de unde il cumperi