| Smile_Sanzzy_1997 a întrebat:

Vreau sa-mi schimb numele la facebook aveti idee cum daca da va rog ajutati-ma si pe minepuppy dog eyes

3 răspunsuri:
| Aleqa a răspuns:

Langa numele contului de facebook scrie acasa si ai o sagetuta, dai pe ea, la setarile contului, si scrie acolo numele. Da la editeaza si schimba-l.

| Smiiilee a răspuns:

Sus in coltu din dreapta, e numele tau de facebook, Acasa si o sageata. Dai pe sageata aia -> setarile contului -> Nume de utilizator -> Editeaza -> Scrii numele pe care vrei sa il ai -> o sa-ti ceara parola si gata :* sper ca te-am ajutat.

| Smile_Sanzzy_1997 explică:

Nu eu vreau sa-mi fac alt nume stiu cum se face dar nu am ideee cum sa scriu adica numele