| anonim_4396 a întrebat:

:* Vreau sa modific niste poze si nu stiu cu ce program. Stiti vreun program online cu care sa editez poze soade? [[[fundita pentru cel mai rapis raspunswinking

Răspuns Câştigător
6 răspunsuri:
| SmushyPapanasulcuDulceata a răspuns:

Cauta Photoscape, downladeaza-l, e un program foarte bun, dupa ce te prinzi cum merge. E gratis. happy
Hope I helped!

| AddePitiqqa a răspuns:

Stiuu: Pizzap,Picnik,Taaz, si de descarcat stiu: PhotoInstrument, PhotoShop PhotoScape... Sper sa te ajute. Taaz este pentru a te machia si photoinstrument este de descarcat si it scoate toate semnele, bubele, cearcanele si te poti vopsi daca vrei.Paaaa

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Taaz(foarte bun), Pizzap. Cele mai bune.