| Crunchie a întrebat:

Vreau sa pun muzica de pe calculator pe un Nokia lumia 620 si calculatorul nu recunoaste disozitivul.Am incercat si cu Zune dar nu imi apare niciun dispozitiv conectat.Deci cum fac sa pun muzica... daca stiti vreo metoda
PS:Am Windows XP

6 răspunsuri:
| zdrangoi a răspuns:

Ai un telefon Nokia Lumia? utilizatorii de PC-uri Windows pot sincroniza muzica, clipuri video, precum și imagini și pentru a obține cele mai recente actualizări telefonului cu PC-ul App Zune. Dacă utilizați un Apple Mac, descărca Windows Phone 7 Connector pentru Mac de la Mac App Store.
Descarca de aici :
http://www.nokia.com/global/support/nokia-pc-suite/

| snzpaul a răspuns:

Trebuie sa instalezi driver-ul.

| Crunchie explică (pentru snzpaul):

Nu merge zice ca nu poate gasi softerul potrivit

| snzpaul a răspuns (pentru Crunchie):

Asta inseamna ca trebuie sa instalezi driver-ul, il instalezi prin CD.

| Crunchie explică (pentru snzpaul):

Ce CD? straight face

| davidpopescu123 a răspuns:

Pai poti prin bluethoot