| MiculPaharut a întrebat:

Vreau sa pun si eu o poza / semnatura pe un forum, si primesc eroarea: "You are not allowed to use this extinsion image on this comunity". M-am saturat de aceasta eroare.
Aveti o poza aici: http://imgur.com/a/Sf3Xs
Va rog ajutati-ma!

4 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Asa si? Daca nu vrea administratorul, nu-ti pui! Fiecare forum cu regulile lui! Si aia nici nu e eroare, este restrictie!

| MiculPaharut explică (pentru K0sti):

Pe acest Forum, zilnic se pun poze de genul. Puteai macar sa imi zici ce este ilegal in poza mea.

| K0sti a răspuns (pentru MiculPaharut):

Nu am spus ca e ceva ilegal, doar ca mesajul ala e o restrictie a forumului! Si eu pot pune restrictie pe forumul meu pe semnatura! Daca vreau le dau voie sa-si puna semnatura, daca nu, nu!

| MiculPaharut explică (pentru K0sti):

In fine, am rezolvat. Dar am mai pus o intrebare, poti arunca o privire, te rog?