| lolnly a întrebat:

Vreau sa renunt la internetul prin cablu de la Telekom, cum fac?
E vreun numar de telefon la care sa-i contactez?

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Citeste contractul si o sa afli ce trebuie sa faci pentru rezilierea contractului, inclusiv datele de contact.

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

021.9890 Trebuie sa-i anunti cu 30 zile inainte. O sa incerce sa te pacaleasca ca trebuie sa platesti nu stiu ce. Nu te lasa dus de nas. Daca n-ai luat de la ei ceva aparatura n-ai ce plati. Daca-i nevoie suna la ANPC sau scrie-le: http://www.anpc.gov.ro/articol/575/date-contact

| CPAElites a răspuns:

Nu-l mai platesti. laughing