| CainePeVine a întrebat:

Vreau sa schimb placa de baza, placa video si procesorul. Dati-mi niste idei, eu folosesc oricum calculatorul mai mult pentru jocuri si as vrea ceva care sa duca jocurile cel putin 2-3 ani.Si daca e poate puteti sa imi dati si niste premii. Oricum dau funda la ce variante o sa imi placa care mi le dati.

2 răspunsuri:
| Kylexy a răspuns:

Pai tiar trebui un amd cu 2 4 nuclee adica dual-core sau quad core o placa video nVIDIA, si o placa de baza MSI

| Kamastura a răspuns:

Deci ia-ti calculatorul, aruncal pe geam, si du-te dupa elwinking, si apoi o sa iti mearga doar cu butonul de aprinderewinkingfara placa etc.