| PrincessConsuela a întrebat:

Vreau sa stiu cum se monteaza un film. Exista programe speciale pentru asta? Cine poate sa ma ajute? F|U|U|N|D|A!

3 răspunsuri:
| userr a răspuns:

Descarca asta Adobe After Effects il cauti pe google e bun daca esti la inceput!

| oanyk a răspuns:

Pai din cate imi aduc eu aminte trebuie sa filmezi pe cadre dupa sa pui filmul sa in tai adica sa il pui pe fragmente apoi sa il cureti adica sa strergi vocile in plus si cam atat imi aduc eu aminte. sper ca team putut ajuta. papa

| Sterdam_Delightt_1990 a răspuns:

Te pot ajuta eu...
asta daca mai e valabil...