| MetfeXs a întrebat:

Vreau sa stiu daca pot debloca un Iphone 5s blocat in reteaua Vodafone UK, si cat de bine ar functiona daca l-as debloca?

4 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Intr-un service gsm, mergi si intreaba.
2. ar functiona la fel de bine ca si pana acum, poate chiar mai bine decat daca ai gevey acum.

| OnuOnulică a răspuns:

Da, îl poți debloca în service.

| AntoniSoulesOne a răspuns:

La service se poate debloca.

| Cedry2k8 a răspuns:

Il deblochezi din retea, dar daca are iCloud, ai dat banii degeaba. In principiu daca iei alta placa de baza rezolvi ecuatia, il ai si neverlocked(merge in orice retea) si fara iCloud. O montezi tu sau o montezi la service.