| anonima_6654 a întrebat:

Vreau sa stiu si eu cum as putea sa imi privez albumul de pe hi5? Ma puteti ajuta?

7 răspunsuri:
| Ronnix a răspuns:

Poti ascunde albumele cu poze astfel incat sa le poata vedea doar prietenii. Poti face asta intrand in albumul pe care vrei sa il tii privat dand click pe link-ul din stanga "Gestionare fotografii" apoi in dreptul albumului cu pricina e un link "[Editeaza albumul]". Dai click pe el si la intrebarea Cine poate vizualiza albumul? bifezi optiunea "Prietenii direcţi".
Succes! happy

| Baiaaanca a răspuns:

Da! sa incepembatting eyelashes :
acolo sus in dreapta, dedesubt de nume scrie cont, si dai la el
apoi sus in stanga apare Cont, Confidentialitate, Ajutor si dai la Confidentialitate si dai la Setari de profil, la Acord doar prietenilor dreptul de a-mi vedea profilul

| bogdan_5147 a răspuns:

Account-privacy-profile settings(dai pe prima propozitie de acolo si selectezi my profile can be viewed by my friends only, sper ca ai inteles cum se facebig grin

| PrivateGod a răspuns:

Dahappy
Intri la manage photos[il gasesti in dreapta unei poze], selectezi albumul, edit album[editeaza album] si bifezi Who can view this album? Friends Only happy[cine iti poate vizita albumul. numai prietenii]!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vreau sa-mi fac hi5 si nu-s cum

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vreau sa imi privez albumele de pe hi5 dar vreau sa se vada coperta de album? cum fac

| madu06 a răspuns:

Cum a zis ea