| ςคωч a întrebat:

puppy dog eyes am o problema sad vreau sa-mi privez profilul de facebook sa imi vada pozele doar prietenii atat puppy dog eyes si nu prea stiu cum sad...ma ajuta cineva? dau funda la raspunsul cel mai bun puppy dog eyes :*:*

2 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Presupun ca vrei sa-l faci privat, nu sa-l "privezi", ca aia inseamna cu totul altceva.
Si...chiar era nevoie sa-ti impanezi postarea cu monstri din aia?

| KorpiklaaniV a răspuns:

Buna Camii!

Facebook -> apoi apeasa sageata din dreapta sus -> Setari de confidentialitate -> si bifeaza prieteni.

Sper ca ai inteles! Pa, pa.