| ADY_7201 a întrebat:

Vreau sa stiu si eu cum se decodeaza un card microSD pentru telefon nokia 5130 XpressMusic, pentru ca eu l-am resetat iar inainte nu aveam nici un cod pe cardul microSD, iar acum imi cere sa-i bag un cod.

Răspuns Câştigător
| euombun a răspuns:

Cred ca singura solutie pentru tine, este sa intri in meniul telefonului si dai un CARD FORMAT, adica sa formatezi cardul. Bineinteles, o sa pierzi toate informatiile de pe el...

5 răspunsuri:
| frvtel a răspuns:

Il poti formata numai pe PC sau laptop.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Formatezi cardul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am un Motorola k1 si un Nokia 5300 XpressMusic si un card de 1 GB pe Nokia merge cardul dar pe Motorola nu merge si cand ii dau formatare card imi da eroare iar la Nokia merge fara probleme... de ce nu imi merge si la Motorola?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca cu un adaptor si intrument security il decodezi 100%

| MaRi_6563 a răspuns:

N'ai ce'i face...am si eu telefon tot la fel si am schimbat cardul pentru ca nu mai puteam intra in el dupa ce lțam resetat, iatzi altul ca ii ieftinbig grin