| DJohnny a întrebat:

Vreau si eu de pe google play un translator roman-francez dar gratis si sa mearga fara net. Dati-mi numele aplicatiei va rog mult

1 răspuns:
| NTG a răspuns:

De ce neaparat de pe google play? Nu au o eficienta la tradus aceste dictionare (mai ales cele offline).

Incearca site-ul www.francez.ro
E genial. Traduce text (nu cuvant cu cuvant) si cu o acuratete destul de mare (daca folosesti si scriere specifica limbii, de ex. diacritice, in cazul limbii romane, acuratetea creste semnificativ).