| Zbanghiu a întrebat:

Vreau si eu niste programe pentru:sa lipesc filmulete sa iasa unu intreb, sa derulez poze(ca un filmulet), sa modific poze(sa scriu pe el, sa fac un text sa apara si sa dispara) si un program de filmat(gen fraps, pentru pc).

3 răspunsuri:
| Mickulash a răspuns:

Windows Movie Maker. sunt si altele mai profesionale dar nu iti pot da date exacte ca nu m-am ocupat de asa ceva.

| Gugunica a răspuns:

Movie maker!

| Lepadatu_Andrei_1997 a răspuns:

Cred ca Sony Vegas ar fi bunthinking incearca stiu pe multi care il folosesc