| YoYo a întrebat:

Lume buna chiar nu ma poate ajuta nimeni? Am pus zeci de mi de intrebari si nimic.Am facut niste clipuri super cu fraps in metin 2. Vreau sa le modific gen ca si cand le modific cu movie maker (mentionez ca am windows 7 si nu aveam movie maker dar l-am downloadatmaiexaxt versiunea 2.6) Am bagat efecte etc dar cand il salvez fisierul movie makeru ii strica total grafica se vede foarte urat.Cum as putea sa il modific sa ii pun efecte sa scriu in timpul filmului lucuri cum ar fi eu vs cutare si sa se vada foarte frumos videoul pentru a fi incarcat pe youtube. Vreau sa iasa gen http://www.youtube.com/watch?v=4hAx3jgWGbE baiatul acela mi-a zis ca a filmat cu fraps(ca mine) si a modificat cu movie dar el are widnows xp si i-a dat de la el. Interesant este ca el a modificat videoul cu movie dar a ramas hd. Mie dupa ce modific se vede foarte urat si sigur nu e hd la cum se vede.Cand dau save la movie am icercat orice optiune si degeaba tot urat se vede. Poate sa imi spuneti voi poate o versiune mai buna a movie makeru sau ceva.Sau alt program dar eu nu stiu sa folosesc mai deloc decat Movieu. Mentionez ca movie maker live nu imi merge sa il instalez nu stiu dc.Pls niste idei poate alte programe dar sa ma invatati sa il fol sau habar n-am vreau doar sa imi iasa frumos videou ca a lu baiatu ala.PLS FUNDA(SCUZE CA E CAM LUNGA INTREBAREA DAR{GREU}) HELP!

2 răspunsuri:
| Savy a răspuns:

Cauta Photodex ProShow, e plin netu de tutoriale.

| ALeXXiNNoTPU a răspuns:

ProShow, dar daca ai Windows 7 si ai filmu lung o sa se incarce cam lung, sugerez ProShow Producer 4..Cauta pe YT sau pe Google tutorial.