| Ald527893 a întrebat:

Vreau si eu o aplicație buna pentru recuperarea pozelor sterse.
Am incercat aplicatii si mi le dau in sters pozele.

1 răspuns:
| Hyperion7 a răspuns:

Https://play.google.com/store/apps/details?id=com.defianttech.diskdigger

Cred că te-ar putea ajuta,însă posibil sa nu fie la o calitate foarte buna unele.
Eu am incercat odata, unele au fost clare, altele nu.
Daca i-ai dat resetare telefonului nu le mai poți recupera, decât doar daca le-ai sters pur și simplu.
In orice caz, sigur nu le ai prin gunoi? Gen la galerie? Poate le găsești pe acolo!