| anonim_4396 a întrebat:

Am facut un clip video ieri si l-am sters tot ieri. Chestia e ca acum as vrea sa-l recuperez. Am incercat aplicatii de pe magazin play care are trebui sa,, recupereze videoclipuri sterse". Dar imi arata doar videoclipuri pe care le am deja. Cum sa fac sa-l recuperez? Stiti vreo aplicatie gratis pe care ati mai incercat-o si care aveti certitudinea ca functioneaza?

1 răspuns:
| Paula2018 a răspuns:

Nu iti apar in folderul cu sterse sa dai restore? Nu ai backup?