| anonim_4396 a întrebat:

Vreau si eu sa stiu de unde pot sa descarc GPS pentru Sony ericsson w595 am cautat tot netul si nu am gasit.cumva este vreun accesoriu si cum se numeste.eu vreau gps pentru telefon

Răspuns Câştigător
| RC92 a răspuns:

Accesoriul pe care il cauti este acesta: http://www.sonyericsson.com/......ew/hge-100 (e un receiver GPS atasat la handsfree), si imi permit sa-l contrazic pe vignome cu link-ul urmator: http://www.gsmarena.com/sony_ericsson_w595-review-328p9.php (face parte dintr-un review gsmarena.com), asta inseamna ca-ti poti folosi telefonul pe post de GPS. Intamplator, am si eu acelasi model de telefon si de aceea m-am decis sa te ajut. Sper ca ti-am fost de folos!

2 răspunsuri:
| vigome a răspuns:

Poti sa vrei si poti sa ai dar nu pe acest model de telefon. Nu are GPS. Si acest acesoriu nu este ceva fizic ci o functie integrata telefonului, e drept si care presupune unele chestii fizice care trebuie sa fie in telefon. Imi pare rau dar nu se poate.

| anamaria_6210 a răspuns:

La stic-ul de memorie nu i se mai zice gps