| Miki_2654 a întrebat:

Vreau si eu teme pentru nokia 5230. Am nevoie de site-urile de unde pot sa le descarc! Funda pentru cel care da cele mai multe site-uri

Răspuns Câştigător
9 răspunsuri:
| Crisyy a răspuns:

Www.zedge.net gasesti orice :P

| Fluffy a răspuns:

Http://www.zedge.net/? updPhone=3413

| Dance_1650 a răspuns:

Poti lua teme sh imagini d pe http://www.zedge.net/themes/3413/nokia-5230-themes/ este cel mai bun site:*:*. fundita?;;):D:*:* sper ca ti-am fost d ajutor:-*

| andreAS_2759 a răspuns:

Mobile9.com

iti faci cont si totul e ok.ai jocuri, imagini, video si mp3.

| Florin_Alin_Bacaran_1979 a răspuns:

Buna as vrea si eu un site unde sa descarc teme pentru nokiax2