| marioS10maryus a întrebat:

Vreau si eu toate driverele de la laptopul Dell latitude d630 (am xp si vreau sa pun 7. si daca instalez 7 nu o sa mai am driverel si nu stiu de unde sa el iau asa. le pun pe un cd si dupa doar le instalez) mare funda!

2 răspunsuri:
| FlorinM28 a răspuns:

De obicei WIN7 are drivere incluse. E foarte posibil sa nu ai nevoie de driverele originale.

| flaviu1990 a răspuns:

Uite aici http://www.dell.com/support/drivers/us/en/04/Product/latitude-d630 dar cred ca pentru win 7 nu au drivere sper sa iti fie de ajutor