| doarEu001 a întrebat:

Vreau si eu un link de unde sa pot descarca messenger 10 pentru windows 7. fundabig grin

Răspuns Câştigător
| lebek01 a răspuns:

Http://download.rol.ro/yahoo-messenger-10-37290.html ...nu conteaza winndows-ul bafta un an nou fericit si la multi ani!

| doarEu001 explică (pentru lebek01):

Am windows-ul genuine:-s.e vreo problema? adica pot sa il instalez?

| stanly7 a răspuns (pentru doarEu001):

Say whaaaatttt?

13 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Yahoo Messenger 10 New - descarca - http://tiny.cc/pkb3d Bafta! (se instaleaza off-line)

| lebek01 a răspuns:

Daca vrei sa nu mai ai geniune, da-mi buzz la ady_ady_kiss.iti dau un program care o sa te ajute.si sa ai grija de el ca e scump

| stanly7 a răspuns (pentru lebek01):

Daca vrei sa nu mai ai windowsul genuine(care inseamna original) suna-ma si iti fur licenta sau ce?
Fa-ma sa inteleg despre ce vorbiti voi aici.
Poate vrei sa spui Windows Genuine Advantage.
Atunci asta e alta mancare de peste.

| doarEu001 explică (pentru stanly7):

Am intrebat daca pot sa instalez messu daca am windows genuine sau daca o sa am vreo problema de genu'winking ma scuzi ca nu sunt atat de priceputa la asa ceva.ca altfel nu puneam intrebarea pe TPUwinking

| stanly7 a răspuns (pentru doarEu001):

Am inteles ce ai intrebat tu, dar lebek01 nu stiu daca a inteles.

| lebek01 a răspuns:

Faci cum vrei.ce spui tu stanly nu are nici o legatura, si daca tu crezi ca windows geniune inseamna original, ai face bine sa te mai interesezi... windowsul care il ai tu pe pc @doarEU_6004 este copiat de pe cd-ul original ''butat'' tie iti trebuie un ''loader ''pur si simplu iti activeaza windowsul din nou nelimitat, sau mai e o optiune, instaleaza-ti windows-ul din nou si peste 30 de zile iti dispare imaginea de pe desktop si apar problemele, programul nu il mai gasesc pe net gratuit.si stanly cauta loader 7, si o sa te convingi, sau citeste despre el. ciao

| lebek01 a răspuns:

Ar mai fi o idee sa nu ai probleme dupa ce iti instalezi windows-ul start/control panel/system and security/turn automatic updating on or off/never check for updates (not recommended) ...si nu o sa mai ai probleme de genu...

| doarEu001 explică (pentru lebek01):

Ehh windowsul o sa mi-l fac alta data.pe mine ma interesa messu, care a mers, by the way.mercitongue

| CatelusaFlaffy a răspuns:

Http://messenger.yahoo.com/ eu de aici am luat messenger adica eu tot la fel am windows 7 si imi merge perfect :)