| DragosM8 a întrebat:

Vreau si eu un program bun de edita video (nu imi mai ziceti de movie maker!)

Răspuns Câştigător
| danielll a răspuns:

Stiu eu unul. Daca vrei iti dau si site-ul de unde l-am descarcat. Se numeste Camtasia Studio 8 sau daca e mai slabut calculatorul incearca Camtasia Studio 7. Te rog sa imi dai funda daca ti-a fost de ajutor raspunsul meu. Daca vrei mai multe detalii sa imi spui. Dar ai mare grija, e cam dificil de descarcat si poti fi fentat usor sa il cumperi

| DragosM8 explică (pentru danielll):

O sa incerc sa vad cum e

1 răspuns: