| JusTPauL a întrebat:

Vreau si eu un program cu care sa pot face un video in care sa pun o melodie, poza si niste versuri care sa mearga de jos in sus, sau asa ceva frumos, daca stiti, dati-mi! Dau si eu funda!

Răspuns Câştigător
6 răspunsuri:
| Dariusuu a răspuns:

Sony Vegas Pro 9, 10, 11.Chiar si 8.

Ti-l recomand.

Poti sa faci ce vrei din video happy.

Si nu ar strica sa te mai uiti la cateva tutoriale. E foarte usor.

| Lysander a răspuns:

Windows movie maker sau WinDVDCreator

| ExpertCompanyGroup a răspuns:

Ulead Video Studio (cea mai noua veriune este 10) o gasesti aici: http://ulead-videostudio.en.softonic.com/download
sau Sony Vegas 11 sau 12

| AndreiGSQ a răspuns:

Te poti apuca sa studiezi Adobe After Effects, e cel mai bun pentru editarea video-urilor, creearea lor si pentru plasarea de fisiere audio

| BonesTDK a răspuns:

Gasesti o multime de versuri pe www.lyricsmp3.eu daca vrei!