| anonim_4396 a întrebat:

Vreau si eu un site cu programe in c++. Maine dăm test la informatică si voiam niste programe. Ps: sunt in clasa a x a.

3 răspunsuri:
| smartalogu a răspuns:

Daca esti pasionat (DAR NUMAI DACA ESTI PASIONAT) adauga mitrynicolae in messenger si te invat eu programare de iti iese pe urechi.

| asya a răspuns:

Scoate-ti variantele de bac de pe net! Contin si materia clasei a X a... Daca doresti si rezolvarile sa-mi spuitongue

| FashionDiva a răspuns:

Here you go - http://learn.mozku.com/tag/c-start/ succes la invatat. Tot pe-acolo gasesti si probleme de atestat (cand o sa fii clasa a 10-a :P)