| Cheloo20cmRecords a întrebat:

Vreau si eu un site de unde sa iau bluethoot pentru calculator da sa mearga

3 răspunsuri:
| ronin33dan a răspuns:

Nu conteaza de unde-l iei ...ideea este sa fie varianta 2. xxx, pentru ca alfel o sa-ti cauti softuri si drivere pentru a lucra cu el de o sa-ti vina rau! Modelele de la 2. xxx in sus se instaleaza singure si nu-ti trebuie nici un soft aferent pentru transfer de date in comp si tel! Succes!

| Ramooon a răspuns:

In primul rand trebuia sa specifici ce model de bluethoot, apoi sistemul de operare, mai usor descarci un program care sa iti decarce automat toate driverele de care ai nevoie. Driver Magician will do.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da gasesti la orice magazin, gen carfur, media galaxy, flanco...
Si poti sa mergi in mai multe locuri si alegi pe cel mai ieftin. nu prea cred ca are rost sa al astepti de pe net. parerea mea.