| Cocos_Bianca_1995 a întrebat:

Vreau site-uri unde poti sa editezi poze repede!

Răspuns Câştigător
| Angelofdarkness862 a răspuns:

Http://pixlr.com/express/ gratis, super tare, rapid, .....bafta:)

7 răspunsuri:
| Angelofdarkness862 a răspuns:

Pentru ediatat fata iti recomand http://ipiccy.com/ este foarte usor de folosit are sute de optiuni este gratis si rapid... poti pune mascara si altele la fata este ca un fel de piknic dar totul e gratis

| 93Anna93 a răspuns (pentru Angelofdarkness862):

Tocmai l-am incercat! E foarte bun!

| Angelofdarkness862 a răspuns (pentru 93Anna93):

Stiu. Daca mai vreti informatii despre progame de genul acesta dati un mesaj

| Cocos_Bianca_1995 explică:

Unde putem ediata si fata... astem macar 2 raspunsuri si dau funda

| 93Anna93 a răspuns (pentru Cocos_Bianca_1995):

Daca vrei sa schimbi culoarea ochilor culoarea parului sau tunsoarea, sau machiajul foloseste taaz.com. Este gratis, dar trebuie sa iti faci cont. Mi se pare ca te poti loga si cu facebook-ul

| Cocos_Bianca_1995 explică (pentru 93Anna93):

Il stiu