| DrMeow a întrebat:

Vreau un cont lady popular, va rooog frumos! Ofer funda

5 răspunsuri:
| lullaby57657 a răspuns:

Nume de utilizator :doli4567
parola:hannah
merge suta la suta

funda?

| XxLorenaxX a răspuns:

Http://www.ladypopular.ro/
User:Dorvinia78
parola:Uneori

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.ladypopular.ro/
User:Dorvinia78
Parola:uneori

| SophiaMaia2001 a răspuns:

Vreau si eu dar nimeni nu-mi raspunde la intrebare sad Adica daca ai toate conturile imi dai si mie unul te rooooog iti dau funda.

| andreea3486 a răspuns:

Mai intai scrii pe google lady popular apesi pe primul scris si apesi apoi la registru iti scrii emailul
parola si numele apoi trebuie sa ile tii minte doar parola si numele
apoi dai regitru ii alegi la domnisoara
ochi buzele parul nasu si dai creat apoi asculti sageata dai klic unde iti spune apoi dupa ce ai terminat cu sageata faci ce ai inteles tu din tot jocu cam atat sperca ti-am fost de ajutor papa