| adrryana a întrebat:

Vreau si eu un cont lady popular pe care nu il mai folositi! ofer fundita

3 răspunsuri:
| PŞtefaniaP a răspuns:

Draga, un cont de ladypopular valoareaza mai mult decat o funda asta sa iti intre in cap.Si plus nmn nu`i asa prost sa-ti dea un cont cu de toate asa ca iti sugerez sa iti faci tu unul :p de aceea exista munca daca vrei sa ai un cont misto nu cersi ci munceste pentru el big grin

| adrryana explică (pentru PŞtefaniaP):

Draga eu am spus daca nu il mai folosesti nu va mai treziti voi sa imi reprosati mie sa muncesc am deja unu si sunt la lvl 25 deci stiu ce inseamna munca.

| alyyyyy a răspuns:

Niki2009 parola telefon