| GameMaster23 a întrebat:

Vreu si eu un program foarte bun de curatare a pc in afara de : cclener, system ninja, advance system care, tuneup utilites.

4 răspunsuri:
| ROB3RT89 a răspuns:

Glary utilities, il flosesc de mult, mi se pare mult mai ok fata de cele precizate de tine! http://h33t.com/......etails.php

| cristi202 a răspuns:

Aha, deci ai calculatorul plin, incit nici un program bun de curatare nu mai face ce ai vrea. Foloseste-ti mintea pentru a-l curata. Si sotia mea are obiceiul de a umple calculatorul cu de toate, fie ca are nevoie, fie ca nu de acele lucruri. Ia niste DVD-uri si pune ce ai pe calculator pe ele. Si atunci nu vei mai avea nevoie de programe mai bune de curatare decit cele mai bune (cel putin despre CCleaner si Tuneup Utilities am auzit numai pareri f bune), mai ales ca, fiind plin, calculatorul poate sa iti faca unele probleme si golindu-l, poate merge mult mai bine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pune mana si instaleaza 2011 Registry Mechanic.Asa cum spune si Cristi, daca ai mai multe programe instalate, pot intra in conflict.