| Vickyy a întrebat:

Widgeturi si aplicatii pentru Samsung s5260 star II, unde pot gasi?

2 răspunsuri:
| Still a răspuns:

Salut! Intrii ori pe www.zedge.net si cauti modelul telefonului si marca.Insa totodata poti sa gasesti pe android market daca ai Android.:) Mult succes.:)

| alex0smeianu a răspuns:

Buna si eu am Samsung star 2 si am gasit aplicatii, jocuri si multe alte chestiii tari pe mobile9.com trebiue doar sa iti faci cont si s alegi modelul telefonului mult succes! fundabig grin?