| dorina36 a întrebat:

Windows Media Player poate fi folosit pentru "ars" cd-uri cu muzica in asa fel incat piesele sa curga unele intr.altele?

Răspuns Câştigător
| kaumi a răspuns:

nu. nu merge cu windows media player.

4 răspunsuri:
.Mr.Mike.
| .Mr.Mike. a răspuns:

Eu folosesc CD BURNER XP care este foarte simplu de utilizat. iar daca nu te descurci in limba engleza poti alege limba romana la acest soft. este foarte rapid, usor si simplu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu media player, incearca alt soft, nero burner e cel mai bun din cate stiu.

| Iuli_iuli a răspuns:

Da, intr-adevar, setarile sunt din media player, cele de crossfading, dar nu stiu daca le poti folosi pentru ce-ti trebuie tie.