| MikkyMihaela a întrebat:

Windows movie maker,ceva sfaturi de unde il pot descarca? Cum il pot folosi? Ce Windows accepta,mai multe infor, atii de folosire...va rog am nevoie de ajutor.

Răspuns Câştigător
| MikkyMihaela explică (pentru MskDesign):

Bravo,pentru clipul facut... Felicitari! De unde il pot dascarca? Este greu de folosit? Eu am Windows XP...

| MskDesign a răspuns (pentru MikkyMihaela):

Linkul de la windows

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Windows movie maker e deja instalat in windows-uri.Si eu tot xp am dar service packet 3(sp3).Il gasesc in start-all program. Acolo in lista aceea este windows movie maker. E un program bunicel dar unul mai bun este picassa 3, pe care il folosesc mereu cu succes.