| maryus112 a întrebat:

Windows nu poate accesa dispozitivul specificat calea sau fişierul este posibil să nu aveţi permisiunile necesare pentru a accesa elementul va rog cine ma poate sa ma ajute dau funda si vot

Răspuns Câştigător
| monstrulet a răspuns:

Uite aici http://www.youtube.com/watch?v=cAamAg3dNFI
practic apesi f8 de multe ori, inainte sa inceapa sa incarce windows, si iti apare meniul ala

13 răspunsuri:
| monstrulet a răspuns:

Daca vrei sa stergi/muti/redenumesti fisierul respectiv, foloseste Unlocker.

| maryus112 explică (pentru monstrulet):

Salut nu imi merge sa il downloadez ca imi apare aia

| raidxp a răspuns:

Concret,ce vrei sa faci si iti voi spune exact pasi

| maryus112 explică (pentru raidxp):

Salut eu cand vreau sa intru pe mess sau pe altceva downloadat de pe net nu merge sa intri si imi apare asta

| maryus112 explică:

Asa imi apare de cand mi-am downloadat un antivirus

| monstrulet a răspuns (pentru maryus112):

L-ai setat tu cumva ca sa blocheze absolut toate?
Mai bine scoate antivirusul si pune avast. (cred ca ai avg, asta face asa de obicei)

| maryus112 explică (pentru monstrulet):

Salut eu nu am setat nimic decat am downloadat antivirus avg si asa mi-a aparut si nu mai merge sa-l scot

| monstrulet a răspuns (pentru maryus112):

Nu mai merge nici sa-l dezinstalezi? X_X
Incearca sa-l dezinstalezi folosind programul potrivit pentru versiunea ta, de aici: http://www.avg.com/us-en/utilities
Daca tot nu merge, incearca sa intri in Safe Mode si sa-l rulezi de acolo.

| maryus112 explică (pentru monstrulet):

Salut da nu mai merge sa-l dezinstalez

| maryus112 explică (pentru monstrulet):

Salut cum pot sa intru in saf mode

| maryus112 explică (pentru monstrulet):

Da cand intru in safe mode ce fac

| maryus112 explică (pentru monstrulet):

Da cand intru in control plane nu merge sa il sterg dc?

| monstrulet a răspuns (pentru maryus112):

Dupa ce intri in safe mode, intri in programelul asta http://download.avg.com/......2_2125.exe

| monstrulet a răspuns (pentru maryus112):

Uite aici http://www.youtube.com/watch?v=cAamAg3dNFI
practic apesi f8 de multe ori, inainte sa inceapa sa incarce windows, si iti apare meniul ala