| Ak99 a întrebat:

Windows vista e un windows bun?

9 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Parerea mea este ca nu e prea reusit, in loc de acesta mai bine un XP. Si mai bine un W.7.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Vista e marele esec al celor de la Microsoft

| gelu1970 a răspuns:

E sistemul operativ fabricat de Microsoft ce e cunoscut ca un esec total. a fost un sistem operativ fabricat si conceput in graba cu care sperau sa combata pirateria. in schimb au reusit sa dea dizgust a milioane de utilizatori.

| PedoBarbie a răspuns:

Nu.

| CinevaNou a răspuns:

Daca instalezi service pack 2 pentru el, e folosibil. Dar windows 7 e mai nou, asa ca ce rost are?

| raduradu2014 a răspuns:

Nu nu este bun mai bun este xp

| alinaalin955 a răspuns:

Nici Microsoft nu-l recomanda.
Ei spun ca nu mai ofera suport pentru XP si toata lumea sa treaca la Windows 7 sau 8.Nu pomenesc de Vista.

| Mihai_Myshu_1994 a răspuns:

Windows Vista nu este un Windows bun tocmai de asta au scos si Windows 7 ca un Upgrade la Windows Vista daca observi seama foarte mult dar Windows 7 ruleaza mai bine.

Răspuns utilizator avertizat