| anonim_4396 a întrebat:

Yahoo messenger 11 problema...de cateva zile tot ii scriu unei fete, adica daca ea nu este online ii las un mesaj cu ceea ce vroiam sa-i spun, problema este ca ea imi spune ca nu a primit mesajul ci doar cateva emoticoane trimise dupa mesaj, nici in arhiva nu apare cum ca as fi scris ceva.sau daca apare apare doar jumatate sau un sfert din cat i-am scris. cum as putea rezolva? de mai multe ori in ultimile saptamani am patit asa. ce as putea sa fac? sa trec inapoi la mess 9/10?

3 răspunsuri:
| Th33ldeRg0d a răspuns:

Nu e de la messenger.
Data/Ora pc-ului de pe care trimiti mesajul nu e sincronizata!

| LikeNobodyElse a răspuns:

Pai schimba mess u tongue

| EternalColor15 a răspuns:

Inca ceva.si pe alt calculator, tot mess 11, la fel am patit...