| ing3ras a întrebat:

Yahoo Messenger v 11 salveaza arhiva online nu pe PC si daca intri pe mail o poti vedea. Stie cineva cum pot face sa nu mi se mai salveze online, eventual doar pe pc?!

3 răspunsuri:
| Rayyy a răspuns:

Bună,
Şi eu am întâlnit aceeaşi problemă, şi până la urmă m-am reîntors la Yahoo Messenger 10, care este identic cu varianta posterioară, singura diferenţă fiind faza cu arhiva. Cei de la Yahoo au cam dat greş cu versiunea nouă, după părerea mea. A, asta ca să nu mai menţionez că Y! M 11, fără să îţi dai seama, îţi distorsionează imaginea de la avatar într-un mod foarte urât.

| Anon1mxD a răspuns:

SPAMuser/10433/ala.s.eu