| anonim_4396 a întrebat:

Va rog frumos sa ma ajutati daca stie cineva unde se stocheaza toate mesajele de pe messenger in pc.Am auzit ca poti vedea tot ce se scrie pe mess chiar daca arhiva de la messenger nu salveaza mesajele.Va multumesc!

5 răspunsuri:
| Cryssy a răspuns:

Trebuie sa setezi de la messenger sa ti se stocheze toata arhiva, altfel nu are cum sa se stocheze. happy

| mihaa a răspuns:

Intra in C la programe; la yahoo apoi clik pe messenger, apoi cauti sus profile dai clik si vezi ce id a intrat de la tu din calculator, daca id-ul respectiv salveaza mesajele, dai clik pe id respectiv si vezi doar id-urile ca cine a vb dar arhiva nu poti sa o citesti doar ca un program de dezarzivat arhive de messenger

| Bloo2 a răspuns:

Pai seteaza la "preferences" ca mesajele sa se salveze in arhiva ...mai mult de atat eu nu stiu... thinking

| pinkangel a răspuns:

Toate mesajele sunt stocate in calculator indiferent de setari... prin "C" din cate stiu eu... stiu pentru ca nu aveam activata chestia aia si totusi tatal meuchatterbox a venit cuun om foarte priceput si mi-a aratat arhiva... dar totul este codat... de aceea e nevoie de oameni foarte priceputi...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@pinkangel ...In "C" gasesti cu ce "id" te-ai logat pe mes de pe acel calculator. Adica : daca cineva a folosit calculatorul si a intrat pe mes vezi cum s-a logat ( nu si parola! ). Util daca cineva foloseste un "id " secret! Mesajele, ce s-a scris se stocheaza in arhiva de mes ...acolo trebuie setat daca se doreste sa ramina sau nu stocate.