| andreeaxxxqapa a întrebat:

Youtube imi da crash de pe tableta.Cum fac sa nu imi mai dea crash si inainte mergea.

Răspuns Câştigător
| dragosbogdan001 a răspuns:

Reseteaza din fabrica telefonul. Daca ai ceva pe telefon ce nu vrei sa pierzi, exista si alte chestii care le poti face, dar nu la fel de eficiente... poti sterge memoria cache, sterge si datele... sau dezinstaleaza si Youtube-ul si instaleaza-l iar (dar cred ca ai nevoie de root pentru asta).

4 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Re-instalezi aplicatia sau te uiti din browser.
Verifica si starea memoriei, daca nu este plina.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Verifica starea memoriei, daca nu este plina, ai putea reinstala aplicatia.

| iwefgOficiall a răspuns:

Ai dai o resetare si dezactivezi updateurile din google play

| RaduCiprian a răspuns:

Incearca sa dai o reformatare din fabrica la tableta