| DestinyDD a întrebat:

Ziceti-mi si mie care este cel mai ieftin telefon cu touchscreen chiar fara camera sau dati-mi macar adresa unui site.

7 răspunsuri:
| sudsuinededouaori a răspuns:

Http://www.emag.ro/......79/last/f2

ai aici mai multe telefoane cu screen touch, incearca sa nu te pripesti si sa gasesti si unul spartphone si cu screentouch, bafta multa.

| sti a răspuns:

Uite aici un top cu cele mai ieftine 10 telfoane cu touchscren http://www.softmobil.ro/......uchscreen/

| AndreiP98 a răspuns:

Cel mai ieftin? as zice Samsung c3300 champ sau erau niste Vodafone-uri ieftine

| Maryanoo a răspuns:

Parerea mea este sa mai astepti si sa starngi bani sa iti iei NOU telefonul Motorola Defy: e unul din cele mai bune de pe piata: Touchscreen, camera buna, browser net bun, rezistent la apa, socuri si zgarieturi! happy

| Ilinca a răspuns:

Unul ieftin ar fi Cosmote Cute - aproximativ 300 de lei

| helene20 a răspuns:

Alcatel-OT-708