| KeNireM a întrebat:

Ziceti-mi si mie ce tableta buna sa imi iau pana in 1.000 lei.

8 răspunsuri:
| RaduTN a răspuns:

TAB 3 lite.
Este o tableta grozava si ieftina big grin

| AlexL28 a răspuns:

LG G Pad 8.3
Asus Google Nexus 7 2013

Scuze ca nu am pus link-uri dar n-am prea mult timp, dar mi se par ca aceste tablete au cel mai bun raport calitate-pret

| angemon500 a răspuns:

Http://www.emag.ro/tablete/pret,intre-500-si-1000/c si te-s sfatui sa iti iei Lg G Pad 8.3

| Mariusflo a răspuns:

Salut,

Cu banii aia iti poti lua o tableta chiar foarte buna. Eu iti recomand acest model de la Samsung: http://bit.ly/1vnhMi8

Configuratia ei:

procesor quad core de 1.2... foarte bun pentru o tableta
1.5gb ram
ecran tactil cu o fideltiate extraordinara.

Răspuns utilizator avertizat
| catelusdragalasmicut a răspuns:

Eu te sfatuiesc sa mergi intr-un magazin altex sau eMAG sau unul daca stii tu sigur ca e bun (dar astea 2 sunt cele mai tari) si acolo sunt tineri de treaba, ii intrebi care e tableta cu ...net sau... viteza sau simplitate, sau intrebi te o tableta de calitete eficienta si sigura, ei se pricep si poti avea incredere in ei. PS: in nici-un caz sa nu iei de pe internet sau second hand, bateria e cel mai bine sa fie noua

| Raikch a răspuns:

Iti recomand tableta Samsung Galaxy tab4 t230, o am si eu si este foarte buna.
Uite aici site-ul de unde mi-am luat-o:
http://www.emag.ro/......DRLLZBBBM/