| GulDan a întrebat:

Ziceti-mi si mie programe de desenat orce in special personaje,animale, etc. vreau sa-mi exerces cunostintele sa vad ce pot ca in viitor sa lucrez intr-un domeniu legat de desene. poate ajung si desing ceva.

5 răspunsuri:
| Asiryx a răspuns:

Http://manga.smithmicro.com/manga-studio.html este cea mai buna aplicatie pentru ce ai tu nevoie dar... legal e cu plata...

Răspuns utilizator avertizat
| gmbod1 a răspuns:

Desinger poti sa incerci cu multe programe dar incearca photoshop este cam cel mai folosit.

| paulpetrolistu a răspuns:

Paint e o aplicatie gratis pe care o are orice calculator

| CrissMiru a răspuns:

Paint este cel mai usor de folosit