| DorelSudoru a întrebat:

Ziceti-mi si mie programul ala prin care poti filma ce faci pe calculator (adica ala de fac tutoriale si gamplay-uri la jocuir) si un link daca se poate.(scuze categoria) funda

7 răspunsuri:
| RS4 a răspuns:

Unul dintre ele e : My Screen Recorder Pro

| DoRu a răspuns:

Pai depinde care program. Si acel program de "filmat ce faci pe calculatoare" se num "program de facut tutoriale" ScreenMovie http://www.mandsoft.com/ Eu pe asta-l folossesc!:D Funda?

| Cretaker a răspuns:

Camtasia Studio sau Xfire.

Xfire si Fraps sunt special pentru jocuri.

| EuAli a răspuns:

Camtasia Studio e bun.Merge si cu voce(din microfon). Mai e HyperCam.HyperCam este lite, pe cand Camtasia Studio mananca harddiskul cu vreo 200 MB, mare diferenta.La HyperCam sunt niste setari mai avansate, si de aia nul recomand. Din pacate, amandoua cer bani sad, dar HyperCam, in varianta demo este nelimitata, dar la video, intr-un colt scrie "Unregistered HyperCam", iar la Camtasia Studio ai varianta trial de 30 de zile complet functionala, se pare ca Camtasia Studio n-ai scapare fara bani.Nu recomad si nici nu sustin pirateria.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Acesta este programul http://www.panalu.net/2010/11/program-inregistrare-video-de-pe.html pentru a inregistra video de pe desktop, optim pentru a face video tutoriale