| pitbullbulterier a întrebat:

Ziceti-mi un program de editat / facut video si dati-mi si link de download.
Ce siteuri imi recomandati pentru a invata bine sa montezi un video sa il editezi sa creezi efecte speciale,

2 răspunsuri:
| darius27015 a răspuns:

Pentru efecte speciale ti-as recomanda Adobe After Effects.dar pentru inceput pentru edidat videouri Sony Vegas Pro 11 (este folosit pana si la editarea unui film, de exemplu unul dintre filmele Harry Potter a fost editat in Sony Vegas iar effectele in Adobe After Effects si inca ceva.dar nu ii mai stiu numele) Sony vegas pro este usor de utilizat iar tutoralele le poti gasi foarte usor pe youtube depinde de ce vrei sa inveti.cat despre link'uri din pacate nu pot sa ti le dau pentru ca sunt ilegale (iti voi trimite prin masaj sau facebook daca mi-l dai) Sper ca ti-am fost de folos big grin