| Andrei_Dumitriu_2000 a întrebat:

A auzit ca poti sati incarci telefonul fara incarcator daca da cum?

Răspuns Câştigător
| Laurian1999 a răspuns:

Salut Andrei. Iti poti incarca telefonul folosind cablul usb... dar pe riscul de a se incarca mai greu happy

6 răspunsuri:
| hp8510p a răspuns:

Se pot incarca si wireless

| Fatayou a răspuns:

Am auzit azi la radio si eu la fel, dar inca nu s-au inventat aceste tipuri.Ele o sa functioneze pe baza solara, din cate am auzit, adica vor lua energie de la soare sau de la unde, cred ca e asa.

| scary7 a răspuns:

Telefonul google Nexus 5 se incarca wireless

| ŞasăCaiFrumoşi a răspuns:

Ai auzit gresit laughing!

| AnonimaAntonia a răspuns:

De fapt sunt carcase speciale(din cate stiu doar pentru iphone) sau eu am un fel de stick care fuctioneaza foarte bine. L-am luat din Primark acum 3 luni, dar cred ca gasesti si in Romania

| Andrei_Dumitriu_2000 explică:

Aha mersi