| abc364 a întrebat:

Salut, TPU!

Recent am bagat un incarcator intr-o portocala sa vad daca imi poate incarca telefonul pentru ca s-a luat curentul si aveam bateria la 5%. Raspunsul e da, poti sa iti incarci telefonul cu o portocala dar acum imi este frica sa bag telefonul in priza ca poate ma curentez.

Stie cineva daca ma pot curenta de la chestia asta?

3 răspunsuri:
| IIIshaneIII a răspuns:

Ai bagat stekerul de la incarcator in portocala si a incarcat? cat %?

| Alex1992buc a răspuns:

O sa iei un premiu Nobel pentru asta

| Fabian68 a răspuns:

E simplu! Puneti manusi de cauciuc si stai fara teama.Si eu am facut la fel si mi s-a incarcat 17%.