| X3RO a întrebat:

A incercat cineva telefonul Oneplus 5? Se merita banii? Prietenii imi spun ca e chinezarie si ca nu ar trebui sa il iau. Ce alegeti ca performanta intre Huawei p20 lite, Samsung A8 si Oneplus 5?

Răspuns Câştigător
| Bogdan70001 a răspuns:

Pai prietenii tai cand vine vorba de tehnologie au ramas sub un bolovan.Romanunului nu prea poti sa-i spui de XIaomi sau OnePlus ca deja incep sa rada, "ca ce *** nu-i iPhone, Samsung sau Huawei".Ca daca ai s-a blocat mare parte din romani, Ca sa nu mai zic ca 2 telefoane de la OnePlus si Xiaomi sunt in topul celor mai bune telefoane din lume (sau au fost in iunie-iulie acum nu mai stiu) adica: OnePlus 6 si XIaomi Blackshark.
Uite ca sa fi mai destept ca ei cand vine vb de telefonie (chiar daca nu o sa ai cu cine te intelege) OnePlus in afara este un brand foarte cunoscut si nici nu vrei sa stii ce hype a fost la lansarea lui.
Legat de telefonul tau da se merita.Acum eu am auzit de multe persoane cu OnePlus 5T care erau foarte multumite de ele, ma gandesc ca mare diferenta nu ofi.Pe langa asta un un OnePlus 5 de acum ar trebui sa te mai tina 2 ani.

1 răspuns:
| gelu1970 a răspuns:

Eu am 5T.
Cu respect la ceea ce ai scris...nu există comparație.
Și poți să spui prostimii că iphone, Huawei, și parte din componentele Samsung se fabrică in china.
Prostia e in floare și avantajul de a avea informație pare că nu ajută la nimic.