| Nata2001 a întrebat:

A TPU! Am o întrebare. Care telefon este mai bun Samsung Galaxy Grand neo Plus u Samsung Galaxy J5?

6 răspunsuri:
| dragosbogdan001 a răspuns:

Iti recomand J5, am si eu unul si sunt foarte multumit de el.

| mnbvf a răspuns:

J5.

| dulgherunicu a răspuns:

J5 desigur

| Kisses a răspuns:

J5

| blackPug97 a răspuns:

J5 cam din toate punctele de vedere...rezolutie mai buna, camera mai buna, Android mai bun, la rami o duce ceva mai bine, si bateria tine mai mult.
Si in functie de locul din care vrei sa il cumperi evident ca poate varia la pret.Dar de regula, diferenta de pret intre cele doua este de aproximativ 200 de lei.

| DracoSpam a răspuns:

J5, mai ales daca e 2016.