| gelutzu78 a întrebat:

A vazut cineva telefon cu video proiector cum vede si daca se merita

Răspuns Câştigător
| Corina29 a răspuns:

Da! Se vede foarte bine avand in vedere ca este un telefon.Se merita, sa stii.

| Brâncuşi a răspuns (pentru Corina29):

Salut uite aici : http://www.youtube.com/watch?v=M4xkON01jh0
Claritate nu este aşa bună dar ce vrei de la un telefon să fie mai bun decât un proiector de aici îţi poţi imagina cum arata iar să-l cumperi de aici, este ieftin şi sigur :
http://www.emag.ro/......E948TBBBM/

Nu este aşa scump 1400 ron, o seară bună!

| abobu23 a răspuns (pentru Brâncuşi):

Ms nu este scump de loc

| gelutzu78 explică (pentru abobu23):

Este si mai ieftin la 570 ron

| abobu23 a răspuns (pentru gelutzu78):

Unde?

7 răspunsuri:
| Brâncuşi a răspuns:

Salut, există un telefon nou apărut care deja s-a mai ieftenit, el se numeşte Samsung galaxy beam şi îl poţi găsi în magazine, dacă vrei te poţi uita la un unboxing şi o să te lămureşti dacă îţi este de ajutor.
O seara frumosă!

| abobu23 a răspuns (pentru Brâncuşi):

As fii si eu interesat este pe internet sa dai comanda?

| gelutzu78 explică (pentru abobu23):

Este daca ai bani dar cele mai ieftine sunt fabricate de chinezi