| Mony_Copoț_1995 a întrebat:

Abonament sau cartela? De ce? (Orange)

2 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Abonament. Cat iti iei extraoptiune de 5-6 euro lunara, ai la abonament aceleasi oferte, chiar mai bune. Iar avantajul este ca in timp, strangi niste puncte care atunci cand vrei sa iti achizitionezi un telefon nou, il iei pe gratis, sau dai diferenta! happy

| Sოﺁℓε a răspuns:

Abonament.Nu trebuie sa imi iau in fiecare luna cartela. Scot ei singuri banii de la banca si o platesc.Mi se pare mult mai simplu decat sa tot cumperi cartelahappy